На головну Про компанію Сервіс Контакти
Сервіс

На ринку України представлена велика кількість бензопил і якщо не намагатися занадто сильно економити, завжди можна підібрати відмінну пилу без проблем, але тим не менше будь-яка техніка не вічна, і рано чи пізно таке питання як ремонт бензопил стає перед кожним користувачем.

Саме тому, обираючи яку бензопилу купити, обов'язково поцікавтесь у продавця наявністю сервісного центру, який у разі виникнення неполадки вирішить Вашу проблему. Тим більше, не варто забувати, що ремонт бензопил це далеко не головне завдання сервісу. У першу чергу подібні компанії створені для своєчасного сервісного обслуговування.


Багато користувачів забувають про те, що купуючи бензопилу, ви отримуєте не просто інструмент, як наприклад перфоратор. Бензопила на відміну від нього вимагає постійного догляду та сервісного обслуговування. Більшість виробників рекомендує проводити ТО, як мінімум 1 раз на рік. Бензопилу, як і будь-який інший мотоінструмент (культиватор, мотокосу, бензооприскувач) необхідно періодично очищати, змащувати, замінювати витратні прокладки, фільтри, сальники.

Попускаючи сервісне обслуговування, вартість якого у більшості виробників невисока (близько 100 грн станом на 2011 рік), ви прирікаєте себе на більш серйозні витрати в майбутньому. Своєчасна мастило необхідного вузла або заміна фільтра за 15-30 грн непорівнянна з дорогим ремонтом поршневої групи. Висновок: своєчасне обслуговування завжди дешевше, ніж ремонт бензопил!

Наш сервісний центр надає повне сервісне обслуговування та ремонт всієї гарантійної та післягарантійної техніки.