На головну Про компанію Сервіс Контакти
Про компанію

STIHL

STIHL (офіційна назва Andreas Stihl AG & Company) — міжнародна компанія, що виготовляє мотоінструмент: бензопили, мотокоси, газонокосарки, бензорізи та ін. Заснована в Німеччині, підприємцем Андреасом Штілем. STIHL має власні заводи в Німеччині, Швейцарії, США, Бразилії, а також завод дочірньої компанії VIKING в Австрії. Корпорація STIHL представлена в понад 160 країнах, включаючи ринки Північної та Південної Америки, Європи, Азії, Африки, Австралії та Океанії. В 2004 році в корпорації працює 7,500 співробітників. Фірма STIHL є однією з лідируючих компаній у світі з виробництва бензопил. Кожна третя пила, яка виробляється на світовому ринку, належить фірмі STIHL. Вона є світовим лідером з виробництва бензорізів. В цьому сегменті ринку їй належить 30%.

Історія

В 1926 році, німецький підприємець Андреас Штіль заснував в Каннштаті неподалік Штутгарта свою компанію. В той час, лісопильні машини були важкими та ненадійними. Німецьких інженерів та механіків непокоїло те, як зробити роботу в лісі легшою. Ідея заключалася в тому, щоб механізувати нелегку роботу працівників деревообробної промисловості.

В 1926 році з'явилася електрична ланцюгова пила. Вже через п'ять років STIHL починає імпортувати свою продукцію в США та Росію.

В 1932 році компанія заключає договір з фірмою DEFRIES з Мілана, яка стає першим імпортером продукції STIHL.

В 1959 році Андреас Штіль стає всесвітньо відомим завдяки випуску пили STIHL CONTRA, за що він був названий «батьком ланцюгової пили».
STIHL CONTRA

В 1971 році Андреас Штіль святкує свій 75-літній ювілей та в тому ж році його компанія визнана найбільшим виробником ланцюгових пил у світі.

В 1983 році Німецька Ринкова Асоціація нагороджує STIHL «Німецьким ринковим призом», а через два роки вже Федеральна Асоціація Логістики за зразкову організацію логістичної діяльності нагородила компанію «Німецькою нагородою логістики».

За результатами 1997 року, STIHL — бренд, який найбільше продається в своєму сегменті.