На головну Про компанію Сервіс Контакти
STIHL SH 86-D


Дуже потужний всмоктуючий подрібнювач. Ідеально підходить для прибирання великих територій. Серійно оснащений насадкою для переоснащення в повітродувний пристрій. Із антивібраційною системою, видувною трубою, круглою та плоскою форсунками.


Технічні характеристики
Робочий об`єм (см3): 27,2
Вага (кг): 5,7
Потік повітря(м3/г): 770
Кругла форсунка: +
Плоска форсунка: +


Ціну уточнюйте за номером +380502577555

Серійне оснащення

Антивібраційна система
Антивібраційна система ранцевих пристроїв STIHL відчутно розвантажує спинну мускулатуру. Гумові амортизатори зменшують передачу коливань, що виникає від двигуна та знижують вібрацію на ручку. Це робить Вашу роботу особливо комфортною.
Важіль газу із фіксатором
Важіль газу в проміжках між холостим ходом та повним газом може бути зафіксованим у будь-якому положенні. Коротким натисканням пальця на важіль «Стоп» гарантує 100% вимкнення. Після чого пристрій знову автоматично готовий до роботи.
Двигун 2-МІХ
Під час роботи двигуна у циліндрі між відпрацьованими газами та паливною сумішшю утворюється прошарок повітря вільного від палива. Ця «подушка» зменшує витрати палива та шкідливе навантаження на людину та навколишнє середовище.
Каталізатор
Вихлопні гази бензинових пристроїв можуть призводити до пошкодження очей або слизової оболонки та спричиняти шкідливе навантаження на навколишнє середовище. Каталізатор, розроблений інженерами STIHL, зменшує частку шкідливого вуглеводню, що міститься у вихлопах, до 60%.
Одноручне керування
Всі елементи керування пристроєм вбудовані в ручку. Комфортно оформлена ручка із елементами керування зручно розташована посередині корпусу та забезпечує зручне та легке керування пристроєм. За бажанням пристрій можна носити як з лівого боку, так і з правого.
Ручка ElastoStart
Пом’якшуючі елементи, що розташовані у спеціальній ручці ElastoStart, забезпечують рівномірний запуск без віддачі та ривків, що виникають в процесі запуску.
Ручний паливний насос
Лише натисканням пальця на ручний насос починається потрапляння паливної суміші у карбюратор. Це значно полегшує запуск двигуна Вашого пристрою після тривалої перерви в роботі.

Додаткове приладдя

Комплект для чистки дахів
Практичний комплект для чистки дахів у найвіддаленіших куточках на висоті до 3 м. Підходить для таких повітродувок: BG 45, BG/SH 55, BG/SH 86, BGE/SHE 71 та BGE/SHE 81.