На головну Про компанію Сервіс Контакти
Мульти-двигун ММ 55


Серцем універсальної мульти-системи STIHL є потужний двигун. Завдяки спеціальному механізмові рама складається навпіл, що значно економить місце для зберігання та полегшує транспортування. Двигун має ударостійкий корпус із полімеру. А всі елементи керування знаходяться в одній руці, що забезпечує просте й надійне керування.


Технічні характеристики
Робочий об`єм (куб.см.): 27,2
Потужніть (кВт/к.с.): 0,75/1,0
Вага (кг): 7,9


Багатофункціональна ручка
Багатофункціональна ручка є обов’язковим елементом конструкції будь-якої мотокоси, кущоріза чи мотоножиць STIHL. Всі важливі елементи керування пристроєм вбудовані в одній рукоятці. Таким чином, управління відбувається просто та безпечно – рука завжди залишається на ручці. На пристроях із круглою ручкою елементи керування вбудовані в штангу.
Багатофункціональність
Всі мульти-насадки замінюються легко та швидко без використання жодного інструменту.
Ручний паливний насос
Лише натисканням пальця на ручний насос починається потрапляння паливної суміші у карбюратор. Це значно полегшує запуск двигуна Вашого пристрою після тривалої перерви в роботі.
Складна рама
Легко носити - зручно транспортувати. Мульти-система STIHL складається дуже легко та швидко, завдяки чому зменшує свої розміри вдвічі для компактного зберігання та транспортування.
Ударостійкий корпус
Ударостійкий корпус з полімеру виготовлений із міцного, легкого та стійкого до навантажень полімеру.