На головну Про компанію Сервіс Контакти
Бензорізи STIHL

Якщо Вам необхідно зробити особливо довгий різ і при цьому дотримуватись певної глибини та якісного різу, рекомендуємо встановити Ваш бензоріз STIHL на спеціальний візок FW 20. Лише одним рухом Ви перетворюєте Ваш бензоріз на багатофункціональний пристрій: завдяки з’єднувальній системі Ви зможете монтувати та демонтувати будь-який бензоріз STIHL. Регулювання глибини різання теж відбувається швидко та зручно. Отже в Ваших руках справжній універсальний-пристрій.
Назва: FW 20
Направляючий візок STIHL FW 20 для бензорізів TS 700 / TS 800 та TS 400 / TS 420, що монтується без жодного інструменту за допомогою спеціального кріплення (замовляється додатково в залежності від моделі бензорізу). Регулювання глибини різу відбувається дуже зручно через рукоятку, що розташована в верхній частині візка.
Ціну уточнюйте за номером +380502577555


Назва: Кріплення для монтажу бензорізу
Для швидкого та простого монтажу без використання інструментів та демонтажу бензоріза.

Бак для води для монтажу на направляючий візок FW 20. Із комплектом швидкого кріплення та великою кришкою. Легко знімається для заповнення водою. Під час роботи із водою об’єм пилу зменшується на 99% завдяки спеціальній системі подачі води, що встановлюється серійно на бензорізах STIHL TS 700, TS 800, TS 420.
Ціну уточнюйте за номером +380502577555


Індикатор напрямку різу для направляючого візочка забезпечить особливо точний та рівний різ.